Határtalanul! Értékelő óra

2023.10.27- én a Határtalanul pályázat segítségével a szlovákiai Felvidékre látogató 7. osztályosok kísérő tanáraik szervezésében értékelő órát tartottak, amelynek keretében a tanulmányi kirándulás alatt készült fotók segítségével idézték fel a meglátogatott történelmi helyszíneket és az ott közösen átélt élményeket.

Az értékelés során a tanulók elmondhatták benyomásaikat, tapasztalataikat, valamint, hogy mi tetszett nekik legjobban és miért. A fotók megtekintését és a kötetlen beszélgetést követően, csoportmunkában a kiránduláshoz kapcsolódóan összeállított, 13+ 1 kérdéses kvízt oldottak meg, majd az Okos Doboz – Határtalanul Barangoló – a Felvidékhez kapcsolódó – feladataiból válogathattak kedvük szerint.