Megosztás

MAGYARSÁG HÁZA MEGNYITÓ ÜNNEPSÉG

Iskolánk Német Nemzetiségi Verseny csapata (Babos Virág, Csizmadia Noémi, Nagy Emma és Pfeiffer Emily) Balogh Orsolya kíséretével meghívást kapott a fertődi Porpáczy Aladár Középiskolába a Magyarság Háza nagyszabású kiállítás megnyitójára. A megnyitó ünnepséget követően – amelyen „porpáczys” diákok színvonalas néptánc és népdal előadásait láthattuk – hallhattuk –  megcsodálhattuk és kipróbálhattuk az interaktív kiállítás tárgyait és a Magyar Tüzér Egyesület jóvoltából részt vehettünk egy rendhagyó történelemórán is. A programok befejeztével a meghívottakat kostoló várta az iskola diákjai által készített sok – sok finomsággal. Ismét egy színvonalas, tartalmas napot tölthettünk a „Porpáczyban”.

Köszönjük a meghívást és a fantasztikus vendéglátást Wellner Andrea Igazgatónőnek!