2021.11.16.

Tájékoztató rendelkezésről

Tisztelt Szülők!

Ezúton szeretném tájékoztatni Önöket a következő rendelkezésről:
Továbbra is egészséges, tüneteket nem mutató tanuló látogathatja az intézményt. A szülő köteles az iskolát értesíteni, ha a gyermeknél koronavírus-gyanú vagy igazolt fertőzés van. A gyermek bármilyen betegség után csak orvosi igazolással térhet vissza az iskolába!

Az intézmény épülete előtt a csoportosulások megelőzése érdekében, kérjük tartsák meg a 1,5m védőtávolságot.

2021. november 17-től az iskola dolgozóinak és tanulóinak belépéskor kötelező a kézfertőtlenítés, illetve a közösségi tereken és a tanítási órákon az orrot és a szájat eltakaró maszk használata. Ettől eltérni az életszerűség mentén (pl. testnevelésóra, étkezés stb.), valamint olyan konkrét szituációkban lehet, ahol a pedagógus azt indokoltnak látja.

Intézményünket folyamatosan fertőtlenítjük; diákjainknak biztosítjuk a szappanos kézmosás valamint a kézfertőtlenítés lehetőségét. Emellett kérem, hogy az alapvető személyes higiénés szabályokat otthon is alkalmazzák (szappanos kézmosás vagy alkoholos kézfertőtlenítés; köhögési és tüsszentési etikett), azért, hogy együtt, közösen tudjuk megóvni egymás egészségét!

A rendelkezés célja gyermekeink és kollégáink egészségének megőrzésén túl, a digitális oktatás megelőzése.

Köszönöm támogató hozzáállásukat:

Maráz István Zsolt